چت آنلاین
0
شما اینجا هستید : خرید از ترکیه  -> راهنمای سایت >
راهنمای سایت

مراحل خرید :

1.ثبت نام در سایت سفارش از ترکیه که با داشتن یک شماره تلفن همراه امکان پذیر میباشد و پس از دریافت پیامک کد تایید, ثبت نام شما انجام میشود.

2.جستجو و یا وارد کردن لینک کالای مورد نظردر قسمت ثبت سفارش جدید .در صورتی که لینک کالای خاصی را در اختیار ندارید میتوانید در صفحه اول سایت از قسمت لینکهای پیشنهادی کالای مورد نظرتان را جستجو کنید و پس از کپی کردن لینک صفحه اصلی کالا مجددا به قسمت ثبت سفارش در سایت سفارش از ترکیه بازگردید و لینک کپی شده را در محل لینک کالا انتقال دهید.به منظور آموزش مراحل انتقال لینک یه ویدیو کم حجم به صورت راهنمای تصویری در سایت آپلود شده و میتوانید مشاهده نمایید.

3.پس از وارد کردن لینک تعداد, رنگ وسایز کالای مورد نظرتان را وارد نمایید.درمواردی که فقط قصد خرید یک کالا را دارید دکمه ثبت سفارش و در مواقعی که قصد اضافه کردن لینک دیگری را دارید ثبت اطلاعات جدید را انتخاب نمایید.

4.سفارش شما ثبت شده وباید منتظر بمانید تا اپراتورهای سایت پیشفاکتور کالا و یا کالاهای شما را صادرکنند.زمان زیادی طول نمیکشد که پیامک تایید صدور پیشفاکتور برای شما ارسال خواهد شد.

5.پیشفاکتور شما آماده پرداخت میباشد و به 2 روش کارت به کارت و پرداخت آنلاین قابل پرداخت میباشد.در موارد کارت به کارت شماره پیگیری مبلغ واریزی را یادداشت کنید .

6.پس از انجام مراحل پرداخت, خرید کالای شما انجام میشود وپیامک کالای شما خریداری شد را دریافت خواهید کرد.و باید منتظر بمانید تا کالای شما پس از تحویل از سایت فروشنده وزن شود و هزینه باربری کالای شما مشخص شود.پس از دریافت پیامک هزینه باربری و پرداخت آن توسط شما کالای شما به دستتان میرسد.

 

عضویت در خبرنامه
برای اطلاع از جدیدترین تخفیف ها و کالا ها ، لطفا ایمیل خود را در فیلد زیر وارد نمایید ...
آخرین اخبار و اطلاعیه ها
اطلاعات تماس
email adress:azturkey1@gmail.com
 
تلفن تماس :09228845945 واتسا پ
             09928670700
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی شرکت سفارش از ترکیه می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح