چت آنلاین
0
خرید مستقیم از پوما PUMA

 

برادران داسلر در سال ۱۹۲۴ اقدام به راه اندازی یک کارخانه جهت تولید کفش کردند. تولیدات این کارخانه در ابتدا معطوف به کفش های راحتی و دمپایی بود که بعد از مدتی این دو برادر تصمیم به تولید کفش های ورزشی با کیفیت می گیرند. تولیدات این کارخانه دارای کیفیت بسیار بالایی بود به طوری که بسیاری از ورزشکاران المپیک ۱۹۲۴ که در شهر آمستردام برگزار شده بود از تولیدات کارخانه برادران داسلر استفاده کردند.

کیفیت تولیدات برادران داسلر روز به روز افزایش یافت به طوری  که در المپیک برلین که در سال ۱۹۳۶ برگزار شده بود ورزشکارانی که از کفش های برادران داسلر استفاده می کردند بار دیگر افتخارات مهمی را به دست آوردند و رکورد جهانی را در رشته دو و میدانی جا به جا کردند.

کسب افتخارات پی در پی ورزشکاران با کفش های ورزشی تولیدی برادران داسلر، شهرت و افتخار بزرگی برای این کارخانه به حساب می آمد. همه چیز داشت به خوبی پیش می رفت که این دو برادر شراکت خود را از یکدیگر جدا می کنند. سهام و دارایی تولیدی کفش های برادران داسلربین این دو تقسیم می شود و آدولف داسلر به سراغ تاسیس برند آدیداس میرود ورودلف داسلر نیز برند رودا را تاسیس میکند که به دلیل تلفظ سخت ایت نام بعد ها به نام پوما که برگرفته از یک نژاد از گربه سانان آفریقا که سرعت زیادی در دویدن دارد تغییر پیدا میکند 

عضویت در خبرنامه
برای اطلاع از جدیدترین تخفیف ها و کالا ها ، لطفا ایمیل خود را در فیلد زیر وارد نمایید ...
آخرین اخبار و اطلاعیه ها
اطلاعات تماس
email adress:azturkey1@gmail.com
 
تلفن تماس :09228845945 واتسا پ
             09928670700
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی شرکت سفارش از ترکیه می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح